| Autor |
Wiadomość |
Temat: Co sie Dzieje z klubem |
jasiek
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14289
|
Forum: Spoty Wysłany: Sro Mar 07, 2007 13:52 Temat: Co sie Dzieje z klubem |
| a kiedys teraz mozna spodziweac sie jakiegos zlociku ?? bo widze ze teraz kolega pisął ze na lidlu był ... |
Temat: Co sie Dzieje z klubem |
jasiek
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14289
|
Forum: Spoty Wysłany: Pon Mar 05, 2007 14:24 Temat: Co sie Dzieje z klubem |
koledzy czy wy to sie jesze spotyakcie ?? jak tak to razem z kolega chcielismy podjechac pochwalic sie furkami i moze czesciej odwiedzic zlocik klubowy jesli oczywiscie takie jeszce sie odbywaja ... |
| |