Forum White Devils Kalisz Strona Główna White Devils Kalisz
White Devils Kalisz.... Tuning Klub

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BMW 318i WDK 002 - Ostatni moj samochod

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> No chwalić sie jakie macie Autka :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GHOSTEK

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 14:29    Temat postu: BMW 318i WDK 002 - Ostatni moj samochod Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od silnika :

Silnik 1.8 M40 nominalnie moc 113KM
Swiece NGK wklad filtra powietrza K&N, Usuniety katalizator wstawiony przelotowy tlumik, koncowy KM o srednicy 115mm, Zawieszenie bylo obnizone z przodu o 40 z tylu o 30mm na czerwonych sprezynach (oslona na miske olejowa zrobiona wlasnorecznie), w srodku kierownica M-Technik, galka i mieszek od dzwigni zmiany biegow zmieniony na czerwony, dywaniki czarne z logo BMW, sprzet grajacy, 6 glosnikow 4 oryginalne BMW dwa Pioneer 150W, skrzynia basowa w bagazniku (made by ziaja i JA), z glosnikiem 25cm Alpharda 350W - podpiety pod wzmacniacz 2x300W Alpharda a wszystkim sterowalo radio JVC MP3 z pilotem. Z zewnatrz tylko przyciemniane szybki byly i w przednich reflektorach ringi Smile, Felgi POWERTECH z przodu 8x15 z tylu 9x15 z oponami 195/50/15.

Szkda tylko, ze musialem sprzedac, ale nic straconego, niedlugo zaczne zbierac na nastepne auto Smile
Pozdrawiam.
Reklama

Wysłany: Nie Paź 29, 2006 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
ziaja

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No majster autko miales super dopracowane Twisted Evil wiele rzeczy ktore brakuje w moim Sad pamietam jak pierwsza trase ja nim zrobilem hehe kulalo sie niezle i jeszcze nasz wspolny zlocik w piotrkowie trybunalskim z lekkim paleniem laka hehe Smile ale twoja zawiecha chyba byla nizsza niz to 40/30 ktore napisales bo niezle lezalo na ziemi Razz nic dodac nic ujac autko bylo super mam nadzieje ze nastepne bedzie podobne do tego najlepiej E30 hyhy i bedziemy tworzyc dalej razem jak wrocisz Smile
Adrian

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nie jest 2.0 conajmniej ale jakos jezdzi..... Wygląda super, jeszcze troche rzeczy bym zmienil ale jest ok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GHOSTEK

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moge Cie zapewnic, ze dobrze jezdzilo (mozesz zapytac ziaji) a co do zmian to niestety juz nic zmienic sie nie da, bo autko sprzedane jest.
Ale w planach mam nastepna BMW moze i E30. Wiec jak chcesz to mozesz powiedziec swoje uwagi na temat co bys zmienil, kto wie moze cos sie wykorzysta.
Pozdro
Adrian

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bym zrobił żęske na cały grill, xenony i kilka innych a narazie polecam 320i albo wieksze jezdzilem 320-Fajnie było!
Powrót do góry
M&M

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E30 ewentualnie kup ode mnie E34 Razz Dobra zartuje a teraz na powaznie Smile E34 sprzedane Smile Nastepnie jesli juz byś kupował E30 to polecam Ci silnik 2.5 Smile MOge Ci zapewnic ze osiagi beda Ci odpowiadac.. Najgorsza rzecza bedzie chyba spalanie chyba ze bedziesz zakładał LPG Smile Jesli chcesz jezdzic taniej to 2.0 wystarczy Smile 129KM (silnik M20) juz daje sobie rade z tym autem które jakby na to nie patrzec jest lekkie Smile A 2.5 z moca 170KM juz robi z tego autka "mała" rakiete Smile Ale wybór oczywiście należy do Ciebie... Co do zmian w E30 to gleba, ładna 16 lub 17 felga, ładnie ja w środku zrobić, na zewnatrz nie wariować Smile W końcu to BMW Smile
GHOSTEK

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M&M wiem wiem, o silnikach BMW tych starszych i o osiagam wiem prawie wszystko. JAk bym sie rozgladal to juz bez gazu tylko benza. Chcialem tutaj do irlandii kupic furke i niestety najwiekszy silnik to 2,0 bo za 2,5 placisz okolo 1000euro podatku za pojemnosc.
HEHe 2,5 170KM 8,3 do setki daje rade:) ale powiem Ci, ze jest motyw z 2.0 co moze Ci dac okolo 180KM -pewnie niektorzy wiedza o co chodzi.
Ja to bym gleba , felgi z rantem 16 lub 17 i oryginalny M-Technik II i wiecej nie potrzebuje (oczywiscie tlumik i takie tam podstawowe rzeczy jak najbardziej ZA) a moze SWAPA na 3,5 ? hmm kto wie Razz
Pozdrawiam
M&M

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak wiesz wszystko to ciesze sie Smile Szczerze to niema co nawet zagazowywać silników BMW... one swoje pala benzyny ale tu chodzi o wytrzymałość Smile A po drugie jeżeli ktoś wyprodukował silnik zeby chodził na benzynie to niech chodzi na benzynie a nie na gazie Smile Co do tego motywu z 2.0 moze napiszesz mi na PW ?? Smile Bo chyba niejestem az tyle wtajemniczony Smile

Co do wygladu to masz racje Smile Po pierwsze gleba podstawa Smile Po 2 z M-Technik bedzie najlepszym rozwiązaniem Smile A co do SWAP-a moze na 5.0 V12 od E32 ?? Very Happy Bo wiem ze wejdzie Very Happy hehe....
POZDRO
Adrian

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5.0 to z 3sekundy i by miało setkę!hehe albo mniej...
Powrót do góry
Dominika1989

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze podobały się Mini Coopery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 07, 2020 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> No chwalić sie jakie macie Autka :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: