| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Spinacz

Dołączył: 16 Cze 2006 Posty: 34 Skąd: BME TEAM KALISZ
|
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 14:37 Temat postu: Co sie Dzieje z klubem |
|
|
Siemano koledzy co tam z waszym klubem sie dzieje macie jakis nowych klubowiczow??????? zamiescie jakies nowe fotki na forum Oby sie wszystko jakos ulorzylo bo nie warzne kto do jakiego klubu nalerzy wazne by to jakos brnelo do przodu a nie sie cofalo.Niedlugo ruszy nasza stronka podam wam linka jak bedzie gotowa.Pozdrawiam kolegow. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 14:37 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Adrian
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 93 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 16:49 Temat postu: |
|
|
| a macie forum?? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Spinacz

Dołączył: 16 Cze 2006 Posty: 34 Skąd: BME TEAM KALISZ
|
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 16:59 Temat postu: |
|
|
| nie jeszcze ale nie dlugo wbij na gg |
|
| Powrót do góry |
|
 |
WITEK

Dołączył: 21 Maj 2006 Posty: 79 Skąd: KaliszFornia
|
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 22:46 Temat postu: |
|
|
No siemka miejmy nadzieje ze wraz z nadejsciem kolejnej wiosny towazystwo sie zepnie w sobie i ruszy do ataku naszych dziurawych drog moze nie bedzie tak zle no wsumie gorzej to juz niewiele moze byc pozyjemy zobaczymy _________________ POZDRO 600 2 800 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Adrian
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 93 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 10:50 Temat postu: |
|
|
| Glosujcie na KONONOWICZA naprawi drogi(hehehe) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Matus
Dołączył: 01 Lut 2007 Posty: 19
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 13:00 Temat postu: |
|
|
hmmm.... no jak dla mnie to nie ma juz tego klubu, jest tylko pare osob ktore nadal trzymaja klub ja nie naleze do zadnego klubu jestem indiwidualnistą i tak jest najlepiej ale niedlugo to sie zmieni albo stworzymy jeden wielki klub albo wszystkie inne mniejsze nie maja sesu! albo przynajmniej zrobmy jedno wspolne miejsce spotkan _________________ "Farkas"
w owczej skórze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Adrian
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 93 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 18:16 Temat postu: |
|
|
| dobry pomysl tez bede przyjezdzal |
|
| Powrót do góry |
|
 |
WITEK

Dołączył: 21 Maj 2006 Posty: 79 Skąd: KaliszFornia
|
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 21:39 Temat postu: |
|
|
Matus a moze stworzymy wlasny klub przerobimy auta w zaje**** sposób i berdziemy we 2 tworzyc wlasny jedyny (głosny ) i niepowtarzalny klub hyhy _________________ POZDRO 600 2 800 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Matus
Dołączył: 01 Lut 2007 Posty: 19
|
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 05:18 Temat postu: |
|
|
Viteq musimy o tym pogadac  _________________ "Farkas"
w owczej skórze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
WITEK

Dołączył: 21 Maj 2006 Posty: 79 Skąd: KaliszFornia
|
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 23:02 Temat postu: |
|
|
No wiesz jak sie dogadamy to czemu nie  _________________ POZDRO 600 2 800 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Matus
Dołączył: 01 Lut 2007 Posty: 19
|
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 17:50 Temat postu: |
|
|
musimy sie zastanowic c zrobic z wdk bo jak ja widze to 3-4 auta są wiec trzeba zaprowadzic pozadek _________________ "Farkas"
w owczej skórze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
WITEK

Dołączył: 21 Maj 2006 Posty: 79 Skąd: KaliszFornia
|
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 21:20 Temat postu: |
|
|
Tylko jak zrobisz poządek jak tu nikt ci nie przyjeżdza nawet nie masz z kim rozmawiac to trudno cos ustalic narazie nie mam glowy ale kiedys sie wezme to cos wymysle ale podejzewam ze to nie bedzie juz WDK bo tak być nie moze przynajmniej dlamnie z drogiej strony nie rozumiem czemu ludzie kturzy sie mecza czy juz ich nie interesują sprawy zwiazane z autami motoryzacja itd. mecza sie i utrudniaja nieraz bylo nas wiecej i niektorzy stwierdzili ze juz nie chca byc w klubie i se poszli stworzyli wlasny w ktorym maja wszystko po swojemu i przedewszystkim swiety spokuj a miejsca w kaliszu napewno nie braknie na jakiekolwiek spotkanie jakich kolwiek ludzi. _________________ POZDRO 600 2 800 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
jasiek
Dołączył: 05 Mar 2007 Posty: 2 Skąd: miedzy kaliszem a pleszewem
|
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 14:24 Temat postu: |
|
|
koledzy czy wy to sie jesze spotyakcie ?? jak tak to razem z kolega chcielismy podjechac pochwalic sie furkami i moze czesciej odwiedzic zlocik klubowy jesli oczywiscie takie jeszce sie odbywaja pozdrawiam Jasiek ( vel !!!esc-o!!!)  _________________ jasio & c.o. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Adrian
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 93 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 16:20 Temat postu: |
|
|
| wczoraj byl super zlot na lidlu |
|
| Powrót do góry |
|
 |
WITEK

Dołączył: 21 Maj 2006 Posty: 79 Skąd: KaliszFornia
|
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:50 Temat postu: |
|
|
Siema no spooty sie odbywaja moze w nieco okrojonym stanie ale zawsze mozesz wjezdzac zapraszamy poogladamy  _________________ POZDRO 600 2 800 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:50 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|