Forum White Devils Kalisz Strona Główna White Devils Kalisz
White Devils Kalisz.... Tuning Klub
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sie Dzieje z klubem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> Spoty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spinacz



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 34
Skąd: BME TEAM KALISZ

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 14:37    Temat postu: Co sie Dzieje z klubem Odpowiedz z cytatem

Siemano koledzy co tam z waszym klubem sie dzieje macie jakis nowych klubowiczow??????? zamiescie jakies nowe fotki na forum Laughing Oby sie wszystko jakos ulorzylo bo nie warzne kto do jakiego klubu nalerzy wazne by to jakos brnelo do przodu a nie sie cofalo.Niedlugo ruszy nasza stronka podam wam linka jak bedzie gotowa.Pozdrawiam kolegow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lut 16, 2007 14:37    Temat postu:

Powrót do góry
Adrian



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie forum??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spinacz



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 34
Skąd: BME TEAM KALISZ

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jeszcze ale nie dlugo wbij na gg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No siemka miejmy nadzieje ze wraz z nadejsciem kolejnej wiosny towazystwo sie zepnie w sobie i ruszy do ataku naszych dziurawych drog moze nie bedzie tak zle no wsumie gorzej to juz niewiele moze byc Very Happy pozyjemy zobaczymy
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glosujcie na KONONOWICZA naprawi drogi(hehehe)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Matus



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... no jak dla mnie to nie ma juz tego klubu, jest tylko pare osob ktore nadal trzymaja klub ja nie naleze do zadnego klubu jestem indiwidualnistą i tak jest najlepiej ale niedlugo to sie zmieni albo stworzymy jeden wielki klub albo wszystkie inne mniejsze nie maja sesu! albo przynajmniej zrobmy jedno wspolne miejsce spotkan
_________________
"Farkas"
w owczej skórze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl tez bede przyjezdzal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matus a moze stworzymy wlasny klub przerobimy auta w zaje**** sposób i berdziemy we 2 tworzyc wlasny jedyny (głosny ) i niepowtarzalny klub Very Happy hyhy
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matus



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viteq musimy o tym pogadac Smile
_________________
"Farkas"
w owczej skórze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz jak sie dogadamy to czemu nie Smile
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matus



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musimy sie zastanowic c zrobic z wdk bo jak ja widze to 3-4 auta są wiec trzeba zaprowadzic pozadek
_________________
"Farkas"
w owczej skórze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko jak zrobisz poządek jak tu nikt ci nie przyjeżdza nawet nie masz z kim rozmawiac to trudno cos ustalic narazie nie mam glowy ale kiedys sie wezme to cos wymysle ale podejzewam ze to nie bedzie juz WDK bo tak być nie moze przynajmniej dlamnie z drogiej strony nie rozumiem czemu ludzie kturzy sie mecza czy juz ich nie interesują sprawy zwiazane z autami motoryzacja itd. mecza sie i utrudniaja nieraz bylo nas wiecej i niektorzy stwierdzili ze juz nie chca byc w klubie i se poszli stworzyli wlasny w ktorym maja wszystko po swojemu i przedewszystkim swiety spokuj a miejsca w kaliszu napewno nie braknie na jakiekolwiek spotkanie jakich kolwiek ludzi.
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiek



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: miedzy kaliszem a pleszewem

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy czy wy to sie jesze spotyakcie ?? jak tak to razem z kolega chcielismy podjechac pochwalic sie furkami Cool i moze czesciej odwiedzic zlocik klubowy jesli oczywiscie takie jeszce sie odbywaja Smile pozdrawiam Jasiek ( vel !!!esc-o!!!) Smile
_________________
jasio & c.o.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Adrian



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj byl super zlot na lidlu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema no spooty sie odbywaja moze w nieco okrojonym stanie ale zawsze mozesz wjezdzac Very Happy zapraszamy poogladamy Smile
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> Spoty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

White Devils Kalisz  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group