Forum White Devils Kalisz Strona Główna White Devils Kalisz
White Devils Kalisz.... Tuning Klub
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie Obowiązkowe!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> Spoty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziaja



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 27
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 23:16    Temat postu: Spotkanie Obowiązkowe!!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Mysle ze nalezy cos zrobic wkoncu z naszym klubem bo w ostatnim czasie dzieje sie w nim cos niedobrego Crying or Very sad Nie wiem czym jest to spowodowane ale chcialbym zeby na najblizszym spotkaniu tzn. w niedziele 29.10 sie wszystko wyjasnilo. Oczywiscie wiem ze nadal bedzie wiele niedomowien wiec chcialbym zeby wszyscy sie pojawili na tym spotkaniu aby wyrazic swoje zdanie na ten temat. Martwi mnie atmosfera jaka ostatnio u nas gosci Crying or Very sad Czy nie pamietacie jak bylo jeszcze kilka miesiecy wstecz? Dlaczego to wszystko sie psuje? Chce zeby kazdy przemyslal co go boli i zeby wyrazil to w niedziele. Chce tez zeby kazdy z was okreslil sie czy nadal chce byc w tym klubie i tworzyc go, bo jak narazie sa rozne opinie o roznych klubowiczach ktore slyszy sie pokatnie. Tak wiec mam nadzieje ze wszyscy a przynajmniej wiekszosc z was zagosci w ta niedziele i nie bedzie nas tak jak ostatnio 6 samochodow Evil or Very Mad Tak wiec pozdrawiam i do niedzieli jak zwykle o 19 w stalym miejscu.
Pozdrowienia!!
_________________
White Devils Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 24, 2006 23:16    Temat postu:

Powrót do góry
ziaja



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 27
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie!!! Widze ze mimo mojej prosby nie wielu osobom chcialo sie lub nie mialo ochoty przyjechac na spotkanie Evil or Very Mad w takim razie wyjasnia to tez stosunek do klubu mysle ze od przyszlego spotkania czas na zmiany i mysle ze beda to bardzo duze zmiany!! Tym razem juz nie bede prosil o przyjazd bo najwidoczniej i tak macie to gdzies wiec chcialbym zebyscie chociazby smsem pofatygowali sie napisac ze nie chcecie juz przyjezdzac na spoty i reprezentowac klubu!!! Wiaze sie to z tym co zawarte w regulaminie punkt 8b czyli "Każdy członek klubu ma prawo w dowolnej chwili zrezygnować z członkostwa (wiąże się to z zerwaniem logo i numeru z samochodu)." Takze prosze o postanowienia w tej sprawie!!!
Pozdro tylko dla tych ktorym zalezy
_________________
White Devils Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rieger77



Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Widze ze MACIE ten sam problem co unas tez juz coraz mniej ludzi przyjezdza na spoty moze pogoda temu niesprzyja ja juz tez wiele razy prosiłem pisałem i nic
pozdro
_________________
Krotoszyn Tuning Team
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
ziaja



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 27
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rieger77 napisał:
Witam
Widze ze MACIE ten sam problem co unas tez juz coraz mniej ludzi przyjezdza na spoty moze pogoda temu niesprzyja ja juz tez wiele razy prosiłem pisałem i nic
pozdro


ehh widze ze to dzieje sie nie tylko w naszym klubie ja tez sadze ze pogody coraz mniej nam sprzyjaja ale mysle ze kazdy w niedziele by potrafil wygospodarowac troszke czasu chociazby 30 minut zeby sie pojawic pogadac itp. a niestety u nas sa osoby w klubie ktore juz od dluzszego czasu sie nie pojawiaja i nie daja nawet znaku zycia Evil or Very Mad
_________________
White Devils Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rieger77



Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unas tez sa tacy a pozniej maja problemy ze nic o klubie niewiedza za cos było organizowane a oni nic niewiedzieli tak było kieby przyechaliscie na grila
_________________
Krotoszyn Tuning Team
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
ziaja



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 27
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rieger77 ehh skad ja to znam... Confused
_________________
White Devils Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 78
Skąd: Dębe

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie było raz odkąt należe w klubie teraz napewno pojawię sie
_________________
WDK 009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ziaja



Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 27
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adi napisał:
mnie nie było raz odkąt należe w klubie teraz napewno pojawię sie


Adi wiesz dobrze o kim mowie i wiesz ze sa osoby ktore sobie zupelnie to olewaja:/ nie bylo tu mowy o tobie
_________________
White Devils Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 78
Skąd: Dębe

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko tak to napisałem nie wiem co dzieje się z Jasiem jego to już nie było dość długo
_________________
WDK 009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adi



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 78
Skąd: Dębe

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś miało się odbyć ważne spotkanie dotyczące dalszego istnienia naszego klubu
Na spocie było aż 10 aut ale tylko 4 klubowe Question
Adi Fiat
Marcin Renault 19
Juzek toyota
Kefir Ford
reszta samochodów to koledzy z vw club kalisz przyjechali w odwiedziny do nas. Question
i co dalej Question
_________________
WDK 009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WITEK



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: KaliszFornia

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne to bardzo dziewne wszystko co sie dzieje w kolo kazdy sie kłuci każdy wszystko wylicza większość ludzi sie na siebie boczy jak jakieś parówy 15 lotnie a itak nic z tego nie będzie bo czy to coś zmieni nigdy mi sie nie chciało mieszać w te całe klubowe kłutnie choć sam należe teoretycznie do klubu osobiście to czekam tylko jeszcze że może ktoś sie pobije przej jakieś niewyjaśnione sprawy czemu nie ja zapraszam będe mógł sie pośmiać z boku bo puki co wszystko to co sie działo jest ŚMIECHU WARTE ???? hmmm........

THINK ABOUT IT ALL.
_________________
POZDRO 600 2 800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 06, 2006 21:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum White Devils Kalisz Strona Główna -> Spoty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

White Devils Kalisz  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group